Cenová politika

Abychom určili cenu, je zapotřebí vědět spousty informací o daném projektu. Můžeme Vám cenu odhadnout, která se může posunout po dodání přesnějších specifikací. Je to z toho důvodu, že klient má pouze představu nebo myšlenku daného projektu, případně ho zaujal jiný již vytvořený projekt. Pro určení takové ceny, je dobré vědět alespoň co od projektu klient očekává, jaké funkce a vlastnosti by měl splňovat. Jedná se tedy o předběžnou cenu nikoliv konečnou.

Pro určení přesné ceny je nutné dodat například technickou dokumentaci, „drátěný model“ - Wireframe, podrobnější specifikace daného projektu. Následně je nutné prokonzultovat celý projekt osobně a naleznout nejvhodnější řešení. Tím lze určit přesnou cenu, která je fixní. Také záleží na termínu dodání vytvořené práce. Cena se může v průběhu vývoje posunout v případě, pokud by došlo k přidání dalších funkcí či vlastností nebudeme-li uvažovat drobné úpravy a „kosmetické změny“, protože se musí zasáhnout do již vytvořeného modelu.

Pokud nemáte dostatečné finance pro realizaci většího projektu, jsme ochotni se domluvit na splátkách nebo na provizi z daného projektu. Nebráníme se jakékoliv dohodě!

Tabulka cenové politiky

Programátorská sazba / vícepráce
od 500 Kč / hod
Grafické práce
od 500 Kč / hod.
Editace webové prezentace
300 Kč / hod.
Rekonstrukce stávajícího webu, provedení SEO a zařízení marketingu
od 3.500 Kč
Tvorba webových stránek
od 12.000 Kč
Vývoj mobilní aplikace pro jednu platformu (Android a Windows)
od 25.000 Kč
Vývoj software pro OS Windows (Windows 7+, Windows XP)
od 500 Kč / hod
IT servis
250 Kč / hod

FAQ

Proč nemáte určené ceny?

Ceny webovýh stránek nelze určit s přesností na koruny. Jelikož děláme zakázková řešení na míru, cena vždy záleží na konkrétním požadavku. Totéž to platí u vývoji mobilních aplikací nebo počítačového softwaru.

Proč je nutné sdělit finanční strop?

Finanční strop je nutné sdělit, abychom lépe určili náročnost dané práce. Přestože klient sám neví jestli je daná částka příliž nízká nebo vysoká, my jsme schopni náročnost určit. Díky stropu můžeme okamžitě reagovat zda je možné či nění možné porjekt realizovat. Finančí strop neurčuje finální cenu ani nijak nění tato suma brána za jakou lze projekt realizovat. Slouží pouze pro potřebu odhadu náročnosti projektu. Finální cena může být nižší, ale také může převyšovat tento určený strop. Pro určení sumy je nutné poskytnou informace a samostatný finanční strop samozřejmě nestačí.

Jak se dozvím kolik mě to bude stát?

Některé ceny máme uvedené v tabulce cenové politiky. Například webové stránky tvoříme od 12.000 Kč. Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře se do 24 hodin dozvíte kolik Vás to bude stát. Snažíme se odpovědět do 24 hodin na Vaší poptávku od přijetí emailu, může se ale stát, že nám zabere nějaký projekt více času na určení ceny. Tato situace může nastat při vytváření firemní identity a bohužel nedokážeme zpracovávat informace tak rychle jako procesor Intel Core i7.

Telefonicky jsme schopni určit břibližnou cenu klasického projektu. Pro vyčíslení složitějšího či rozsáhlejšího projektu Vás prosíme o zaslání informací na kontaktní emaily.

Nechci sdělovat podrobnosti projektu, ale chci znát cenu?

Jedná-li se o projekt, který je rozsáhlý, nemůžeme určit cenu ani přibližnou. V takovém případě je cena stanovena na 500Kč / HOD. K realizaci každopádně je nutné tyto informace sdělit. Nemusíte se bát o zněužití Vašeho nápadu, klienti nám poskytují mnohem důležitější informace než je nějaký koncept daného projektu či nápadu.

Je poptávkový formulář závazný?

Ne. Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře nevytváříte závaznou poptávku nebo objednávku našich služeb. Na vyplněný email se Vám ozveme a v případě zájmu se sejdeme, probereme celý nápad osobně, vezmeme si zálohu, na kterou vypíšeme potřebný papír a pustíme se do práce.

Musím vyplňovat poptávkový formulář?

Nemusíte. Můžete nás kontaktovat na kontaktní emaily nebo nám zavolat na čísla uvedené v kontaktech. V případě zájmu o naše služby, si můžeme domluvit schůzku a vše probrat osobně bez konkrétních informací. Přesto Vás prosíme o vyplnění a odeslání formuláře, aby jsme věděli co si představujete a jaké máte požadavky.

Budu muset uzavřít nějaké smlouvy?

Většinou ANO. Webovou prezentaci dáváme pouze na náš web hosting a Vy dostanete licenci k softwaru o jeho používání. Totéž platí i pro mobilní vývoj i počítačový software. Buď dodáme kompletní projekt i se zdrojovými kody nebo pouze aplikaci či instalační software. Vše bude vysvětleno při osobním setkání.

Poptávkový formulář

Osobní informace Veškeré informace odeslané přes poptávkový formulář nebudou poskytnuty třetí straně ani jinak zneužity! Položky optional nejsou povinné, ale přesto je doporučujeme vyplnit. Veškeré položky jsou textového charakteru. Informace o projektu Vyplňtě podrobný nebo stručný popis projektu, funkce, vzhled apod. Příloha a cena Přílohu akceptujeme pouze ve formátu (ZIP nebo RAR). Maximální velikost 5MB. Pokud jste si jistý, že jste nám sdělili věškeré důležité informace můžete zvolit volbu "přesné ceny".